REBELLION 32X

Na przestrzeni kilku lat istnienia Minecraft’a powstały niezliczone ilości paczek tekstur i zasobów, jednak dziś skupimy się na Ojcach Założycielach stylu średniowiecznego. Lata te można podzielić na okresy panowania konkretnych paczek, które narzucały pewne standardy i wytyczały ścieżki m.in. dla budowniczych. 

Nadchodzi Rebellion!

Ciężko jest zdecydować która z paczek zasługuje na miano głównego Ojca Założyciela, dlatego uznajmy, że było ich dwóch – John Smith oraz Doku Craft. Przez bardzo długie miesiące, a nawet lata, te dwie paczki tekstur zdecydowanie górowały w temacie średniowiecza i bardzo przyczyniły się do powstania ich następców, a w szczególności jednego, bezkonkurencyjnie idealnego – Conquest_’a. Ten z kolei przez kilka kolejnych Minecraft’owych epok zasiadał na tronie i nic nie było w stanie mu zagrozić. Oczywiście wszystko do czasu…

Ten czas właśnie nadchodzi. Nadchodzi nowe zagrożenie dla króla… Nowe dziecko stylu średniowiecznego… Nowa doskonałość w swojej dziedzinie… Nadchodzi Rebellion!

Jest to paczka zasobów w stylu średniowiecznym  z delikatną nutką fantasy. Tak dokładnie, to jest to motyw Vikingów, jednak wiadomo, że styl tekstur śmiało pasuje do dotychczas wykreowanego w Minecraft stylu średniowiecznego. Aktualnie jest w trakcie tworzenia, ale już teraz może poszczycić się jedenastoma aktualizacjami dodającymi fantastyczne tekstury oraz modele 3D. Nie ulega wątpliwości, że będzie to godny następca Conquest_’a, jeżeli ten, nie podejmie walki i ustąpi z tronu.

Rzućmy okiem na paczkę