Chunk No.2 – Chata Rybaka

Drugi Chunk mapy jest kontynuacją ścieżki wiodącej z nad jeziora, gdzie w poprzedniej części serii obserwowaliśmy rybaka Odo łowiącego ryby. Tym razem ścieżka zaprowadziła nas na rozwidlenie dróg, z czego jedna skręca na północ, a główna wiedzie dalej na wschód. Przy tej pierwszej mieści się chata rybaka. Niezbyt bogato wystrojona, bo przecież z rybołówstwa willi się nie postawi, ale jest tam wszystko, czego rybakowi potrzeba do życia – głównie święty spokój i śpiew ptaków. 

W tej chwili nie ma jeszcze zadań na mapie lecz jestem w trakcie ich wprowadzania. Chcę na bieżąco dodawać zarówno oryginalne postacie, ich funkcje w tym świecie, jak i zadania – mniejsze i większe. Dotyczy to również fabuły mapy. Myślę, że już od kolejnych części coś więcej będziemy wiedzieć na ten temat.

W tej chwili mapa nie jest dostępna do pobrania.

You May Also Like

2 thoughts on “Chunk No.2 – Chata Rybaka

  1. jak zwykle tworzysz niesamowity klimat. tak teraz przyszło mi do głowy… co prawda to są tylko pojedyncze chunki, jednak wpadłem na pewien pomysł, który może Ci się spodobać… niby drobnostka, ale może mieć coś w sobie… Ponieważ chunki są jakby „wycięte” z całości, wpadłem na pomysł, by „podziemia, czyli boki zrobić na zasadzie różnych warstw skał…. jak to w geologii bywa… najpiew ziemia, głębiej kamienie, skały, gdzieniegdzie jakieś wartwy, np. ruda węgla, czy żelaza… myślę, że to całkiem ciekawy pomysł.

    Pozdrawiam

    1. Oczywiście, ciekawy pomysł jednak bezużyteczny ponieważ to, co jest pod wierzchnią trawą nie ma znaczenia. W pierwotnej wersji nawet tego nie było tylko powietrze.

Comments are closed.