Meksykańska Hacjenda

Ostatnio naszła mnie ochota na spróbowanie czegoś świeżego. Czegoś, czego jeszcze nie budowałem. Ochota na sprawdzenie swoich sił, oraz możliwości paczki Conquest_, która nie ma prawa być zaszufladkowana jako średniowieczna. Jest tak wszechstronna, że nie sposób wymienić wszystkie możliwe style, w których można budować.

Dziś mam przyjemność przedstawić wam styl meksykański. Hacjenda na pustyni, która jest bardzo klimatyczna i ciekawa. Przede wszystkim warto zwrócić uwagę, że projekt wykonany jest w najniższej skali, czyli 1:1, co zdecydowanie utrudniło budowę, lecz dodało też ciekawego charakteru przytulnego miejsca. Ciekaw jestem, czy tylko mi, ten projekt przywołuje wspomnienia z gry Red Dead Redemption?

h1
h4
h3

Oryginalny projekt: polypassion

Aby poprawnie otworzyć zapis świata należy mieć zainstalowany Minecraft wersja 1.10.2 + Forge + Conquest Reforged Mod + Conquest Reforged RP

pobierz-save

 

 

(Pobierając moje projekty za pomocą linków podanych powyżej wspierasz moją pasję. Dodając moją stronę do wyjątków w adblocku również przyczyniasz się do rozwoju tej  strony)