Wieża Strażnicza #1

Wieże strażnicze w stylu średniowiecznym są przeze mnie jednym z lubianych, a za razem znienawidzonych obiektów do budowania. Dlaczego? A no dlatego, że aby zbudować naprawdę ładną i wiernie odzwierciedlającą rzeczywistość wieżę, należy się napracować. Odpowiednie proporcje, szerokość ściany, wysokość i kolor dachu, ilość poziomów oraz wykończeń muszą być tak dobrane, żeby wieża nie wyglądała jak zbudowana od niechcenia. Wieża musi być zgrabna jak nóżka kobiety! 

Strażnica, którą Wam dziś prezentuję, jest zbudowana z kamienia, a jej dach może być początkiem stylu panującego w danej okolicy. Nie bez powodu u jej stóp znajdują się skaliste elementy otoczenia. Wieża ta w szczególności będzie pasować do górskich rewirów. Ustawione kilka kilometrów przed miastem pełnią funkcję systemu szybkiego ostrzegania przed zagrożeniem nadchodzącym z innych krain. 

mt4
mt3
mt2
[sociallocker id=”194″]

Aby poprawnie otworzyć zapis świata należy mieć zainstalowany Minecraft wersja 1.10.2 + Forge + Conquest Reforged Mod + Conquest Reforged RP

pobierz-save

 [/sociallocker]

(Pobierając moje projekty za pomocą linków podanych powyżej wspierasz moją pasję. Dodając moją stronę do wyjątków w adblocku również przyczyniasz się do rozwoju tej  strony)

You May Also Like