Pitch Black w Minecraft #1

Nadszedł dzień premiery mojej serii, którą będziecie mogli zobaczyć tylko i wyłącznie na stronie pitch-black.pl. 

Przede wszystkim chciałbym uczulić każdego, kto będzie zainteresowany filmami, że seria ta powstaje głównie z dobrych chęci i dla zabawy. Żaden z odcinków nie będzie nagrywany tylko dlatego, że „musi” być nagrany. Choć będę starał się robić to regularnie, nie będzie sztywnej zasady, kiedy będzie kolejny odcinek. Może uda mi się utrzymać tempo 1 odcinka na tydzień, zobaczymy. 

Co jest istotne? Seria ta, jak widzicie wygląda ładnie dzięki kilku ciekawym modom i rozwiązaniom graficznym. Niestety mój komputer nie jest z najwyższej półki więc ciężko mu idzie przewałkowanie tego. Cały dochód z serii przeznaczony będzie na zakup nowej karty graficznej, która przyczyni się w znacznym stopniu do rozwoju tej serii i poprawy jakości audio wizualnej. Mówimy tu o filmach w Full HD z 60FPS. Do tego chcę dążyć i mam nadzieję, że razem sobie pomożemy. Oczywiście nic na siłę. 

W pierwszym odcinku zapoznamy się z okolicą, oraz postawimy nasz pierwszy, nie byle jaki dom! Sprawdźcie zajawkę filmu i oceńcie, czy chcecie uzyskać dostęp do pełnego odcinka.

 

 

Dobrowolna dotacja:

STRONA PRZESYŁANIA DOTACJI
Wspieraj niezależnych twórców dobrego contentu! 🙂

PEŁNY ODCINEK (36 min.)

OPIS SERII
Seria „Pitch Black w Minecraft”, to połączenie przygód surwiwalowych z kreatywnym budowaniem. Pitch Black za wszelką cenę stara się przeżyć jednocześnie budując dookoła siebie ciekawy świat z ciekawym klimatem. Jedyne, czego potrzeba mu do szczęścia, to Twoja obecność :)|
Specyfikacja:
Minecraft 1.8.9
AmbiendSounds
AnimalsPlus
AntiqueAtlas
BetterFoliage
DrZharksMoCreatures
— CustomMobSpawner
OptiFine
RealisticTerrainGenerator
— BiomeTwaker
WholeTreeAxe
 TME Shaders 2.5

Muzyka: Kevin MacLeod (incompetech.com)

 

14 thoughts on “Pitch Black w Minecraft #1

  1. Pitchu jestem w niebo wzięty ,że powróciłeś tylko mam pytanko 1.Czy udostępnisz save a jak nie save to seed ? A tak btw to JEJ !!

  2. Pitch z chęcią bym wysłał SMS za obejrzenie filmu, no ale z dema wynika że jest to zwykły let’splay. A takie letsplaye typu, ścinamy pierwsze drewno, budujemy pierwszy domek, kompletnie mnie nie interesuje. Po za tym takich jest na pęczki na YT. Jak wrócisz do medieval to daj znać.

  3. W końcu coś się porządnego dzieje Pitchu! O BEKA! 😀 Ludzie jak spinają, trzymaj tak dalej. Z chęcią będę oglądał. Jak coś to zawsze jestem gotowy do jakiejkolwiek pomocy jeśli będziesz cokolwiek działał w przyszłości. Jebaną paczką chipsów mnie rozwaliłeś na łopatki, zajebisty tekst ;D
    Pozderki ~GreeNy

  4. Super odcinek, aczkolwiek wolałbym stara serie z medieval ale wiem ze to pochlania o wiele więcej pracy. Czekam na więcej!

    1. Człowiek wyszedł z inicjatywą dla widzów, którzy stale „truli mu dupe” o powrót. To że chce zarobić to sprawa tylko i wyłącznie jego. Nie mówię, żeby mi się to podobało, ale jeśli takie są warunki, a ja chcę go oglądać to płace, gdy ty nie chcesz to nie oglądasz i nie spamujesz 🙂

Comments are closed.