Dom Modern #1

Nie ukrywam, że styl Nowoczesny, nie jest moją mocną stroną. Jednak jest wiele argumentów, które raz na jakiś czas zachęcają mnie, żeby poeksperymentować. Dziś trafiłem na coś, co oczarowało mnie swoją prostotą i kreatywnością do granic możliwości. 

Połączenie paczki tekstur White Archtecture, oraz shaderpack’a Sildur’s Vibrant z opcją Cel Shading (czarne obrysy jak w Borderlands – włączamy w opcjach shaderpacka) to pomysł użytkownika PMC – Cube_Studio.

Jako, że nie jestem ultra designerem modernistycznym, wybrałem ciekawe zdjęcie domu w internecie i przebudowałem go w Minecraft. Efekt według mnie jest mega niesamowicie oryginalny! Z resztą zdjęcia mówią same za siebie. Możecie spodziewać się więcej podobnych projektów – już nawet nie chodzi o budowlę, a o świetne zdjęcia, na których doceniane są detale konstrukcji. Z pewnością będę eksperymentował więcej!

m10
m11
m9
m8
m7
m5
m4
m3
[sociallocker id=”194″]

Aby uzyskać efekt jak na zdjęciach, należy zainstalować Minecraft 1.10.2 lub nowszy, włączyć tekstury oraz shaderpack podany powyżej. W opcjach shaderpack’a należy włączyć opcję Celshading.

pobierz-save

[/sociallocker]

(Pobierając moje projekty za pomocą linków podanych powyżej wspierasz moją pasję. Dodając moją stronę do wyjątków w adblocku również przyczyniasz się do rozwoju tej  strony)

You May Also Like