GTA IV – Broker Bridge

Prawda jest taka, że nigdy nie budowałem mostów, dużych mostów. Małe, średniowieczne mosteczki się nie liczą. Projekty pokroju mostu brooklińskiego są nie lada wyzwaniem a zasięg widzenia w Minecrafcie wymięka. Jednak efekt końcowy jest niesamowity szczególnie, gdy stanie się pod takim mostem i dostrzeże ogrom jego konstrukcji. 

Struktura ta jest w dużej skali i dobrze wyglądała by na mapie, na której budowane jest realistyczne miasto, nie tylko modernistyczne. Zabytki architektury tego pokroju świetnie odnajdują się w każdej scenerii – tak to już jest z zabytkami. 

 • Styl: Zabytki / Publiczne
 • Poziom Trudności: Średni
 • Tekstury: Nie ma znaczenia
 • Wersja MC: 1.7.10 -1.10.2+
 • Shadery: TME Shaders 2.5.2 Ultra
 • Schemat: Nie
 • Zapis Świata: Tak
8-2
8-5
8-4
8-3
8-1

 

Aby poprawnie otworzyć zapis świata należy mieć zainstalowany Minecraft wersja 1.7.10+

pobierz-save

 

(Pobierając moje projekty za pomocą linków podanych powyżej wspierasz moją pasję. Dodając moją stronę do wyjątków w adblocku również przyczyniasz się do rozwoju tej  strony)

You May Also Like

5 thoughts on “GTA IV – Broker Bridge

 1. No widać, że się nie pierdolisz w tańcu, świetna budowla i oby tak dalej 🙂 Może teraz zaskocz nas czymś nie inspirowanym grą lub zdjęciem w stylu Industrial 😀
  #wyzwanie?

  1. W pierwszej kolejności chcę opublikować wszystkie projekty, które są już zbudowane. Mam ich jeszcze kilka. Dalej pewnie pobawimy się w jakieś wyzwania, czas pokaże.

 2. Wow. Wolę budowle kojarzące się ze średniowieczem, ale monumentalność tego mostu powala, nie da się ukryć. 😮

  1. A ja z kolei chcę być uniwersalny i nie ograniczać się tylko do jednego stylu. Wtedy nie znudzi mi się tak szybko to, co robię 🙂

Comments are closed.