Kowal – Pod Miejskim Murem

Kolejna struktura z dziedziny kucia żelastwa. Tym razem niestrudzony Kowalski spakował torby, podkuł konia i klepnął żonę w zad (albo na odwrót) i ruszył do wielkiego miasta robić karierę na scenie ognia i miecza. Na początek ogarnął sobie stoisko pod murem przy jednej z ruchliwych ulic prowadzących na rynek miasta. Ręce ma pełne roboty i już niedługo będzie go stać na otworzenie własnej hurtowni podków i wymiennych rękojeści do mieczy pasujących na każdą okazję. 

Budowla ta może być dobrym wypełnieniem dla wspomnianej miejskiej ulicy, która nie grzeszy dekoracjami. Świetnie wpasuje się w okolicę, gdzie otoczona będzie innymi namiotami handlarzy i mistrzów swojego fachu takich jak garncarze czy myśliwi sprzedający dywany z nosorożców.

4-2
4-3
4-4

Aby poprawnie otworzyć zapis świata należy mieć zainstalowany Minecraft wersja 1.10.2 + Forge + Conquest Reforged Mod + Conquest Reforged RP

pobierz-save

Aby poprawnie otworzyć schemat należy wygenerować nowy świat w Minecraft wersja 1.10.2 oraz wkleić go programem MCEdit 2

pobierz-schemat

(Pobierając moje projekty za pomocą linków podanych powyżej wspierasz moją pasję. Dodając moją stronę do wyjątków w adblocku również przyczyniasz się do rozwoju tej  strony)

You May Also Like