Kowal – Stoisko

Miejskie stoisko kowala głównie służy do sprzedaży jego wyrobów, ale też do podstawowych napraw sprzętu do walki, czy okucia końskich kopyt. Kowal dysponuje podstawowym wyposażeniem tj. niedużym lecz efektywnym piecem z napędem powietrznym, podręcznym zestawem narzędzi „Kowal – Raz, dwa, trzy” oraz kieszonkowym kowadłem, które jest nieodłącznym elementem pracy w kuźni.

Takie stoisko można wykorzystać w miejscu, gdzie mamy spore natężenie ruchu w mieście – najlepsze są wylotówki. Zadaszenie jest na stałe, jednak jeżeli Strażacy postanowią pozbyć się stoiska, szybko uciupią jego nóżki i po zadaszeniu.  Fikuśny komin zwabi niejedną dziewuchę pod pretekstem podkucia tego i owego.

2-1
2-2
2-3

Aby poprawnie otworzyć zapis świata należy mieć zainstalowany Minecraft wersja 1.10.2 + Forge + Conquest Reforged Mod + Conquest Reforged RP

pobierz-save

Aby poprawnie otworzyć schemat należy wygenerować nowy świat w Minecraft wersja 1.10.2 oraz wkleić go programem MCEdit 2

pobierz-schemat

Inspiracją dla stworzenia tej struktury był ten obraz:

(Pobierając moje projekty za pomocą linków podanych powyżej wspierasz moją pasję. Dodając moją stronę do wyjątków w adblocku również przyczyniasz się do rozwoju tej  strony)

You May Also Like